Nature Photographer of the Year 2013

nature-photographer-of-the-year-2013-3

Z jednej strony denerwuje mnie to, że zdjęcia są coraz bardziej przerabiane. Czasami wyglądają już jak grafiki mimo, że przedstawiają zwykłą codzienną scenę. Nic dziwnego, że potem radosnym amatorom fotografii nie podobają się własne zdjęcia, albo są rozczarowani jakimś miejscem, bo na zdjęciu wyglądało to inaczej, a bez pomocy komputera efektu nie da się powtórzyć. Niemniej jednak te konkursowe zdjęcia mają w sobie dozę magii – obejrzyjcie i sami oceńcie!

Nature Photographer of the Year 2013 – zobacz niesamowite zdjęcia przyrody – Strona 1 – Konkursy – wyniki – Swiatobrazu.pl

Reklamy
This entry was published on 27 kwietnia 2013 at 10:24. It’s filed under Uncategorized, Zdjęcia and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

10 thoughts on “Nature Photographer of the Year 2013

 1. Zdjęcie musi być takie jakie zrobiliśmy ,bez ulepszenia i tu jest magia zdjęć są nasze 🙂

 2. Zdjęcie chwyta za serce, jeśli uda się przekazać własne emocje, które pchnęły nas do zrobienia go. Z drugiej strony te podrabiane komputerowo to jednak jakiś rodzaj sztuki współczesnej. Świat ciągle idzie do przodu.

 3. Mnie strasznie denerwują te przerabiane i ulepszane komputerowo zdjęcia. Tzn. jeśli podejdziemy do tego bardziej jak do nowoczesnego malunku, to ok. A zdjęcie to zdjęcie, ma przecież zatrzymać jakąś chwilę na zawsze. Naturalnie, bez kolorowania 🙂

 4. Jeśli coś się zwie fotografią, taką dla mnie pozostaje. Tu nie lubię angażować żadnych „osób trzecich”. Niejednokrotnie zmieniam czystą postać zdjęcia, tworząc reklamę, plakat, czy frywolnie ja przekształcając, ale wtedy oszukuję jawnie, mówiąc że to grafika.

 5. O, o mnie napisałaś. Ja często nie lubię moich zdjęć, bo są mniej ładne, mniej kolorowe i mniej klimatyczne niż zdjęcia innych. Wiem, że nie mam racji, ale na razie zwalam na aparat (mam hybrydę).

 6. katemucha on said:

  czyli chcesz powiedzieć, że to zdjęcie nie jest przerabiane?:P

  • chcę powiedzieć, że wszystkie te zdjęcia są przerabiane – czy to zatem jeszcze konkursy zdjęć, czy grafik? niemniej jednak przyjemnie się na nie patrzy:)

   • katemucha on said:

    hmm…podobnie, jak większość filmów dzisiaj. Bez efektów specjalnych i 3d się nie obejdzie. Tęsknię za prawdziwą akcją bez efektów ni koloryzowania.

 7. Dzięki za inspirację 🙂

 8. Howdy, purely ended up being mindful of your own blog page as a result of Yahoo, observed that it’s definitely informative. Let me watch out for belgium’s capital. I will love if however you carry on that in future. Plenty of some others may be achieved positive results from the composing. Kind regards!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: