żywioły trzy

DSCN3173

Nie ciągle można być w podróży, ale czas na miejscu można sobie ciekawie urozmaicać:) w ubiegły weekend w Krakowie miał miejsce festiwal 3 żywioły, czyli spotkanie z podróżnikami i tym co zostało po ich podróżach – zdjęciami, filmami, książkami, albumami i opowieściami. każdy, kto nakręcił ciekawy film, czy ma zdjęcia z interesującego miejsca, może zgłosić się do organizatorów – może uda się zostać gwiazdą jak przykładowe osoby tutaj. Dużą atrakcją festiwalu są nagradzane na świecie filmy. Kiedyś pokazy były całonocne, dziś trwają do północy – cieszę się z tego, bo mam wrażenie, że organizatorzy starzeją się razem ze mną:) nie wiem, czy wysiedziałabym teraz całą noc, jakaś wygodniejsza jestem:) fragmenty tegorocznych hiciorów znajdziecie tutaj. Przy okazji oficjalnie ogłaszam powstanie nowej podstrony na blogu – kto ciekawy atrakcji Krakowa i okolic znajdzie może coś dla siebie klikając na „Co Gdzie Kiedy”.

DSCN3167

Reklamy
This entry was published on 11 kwietnia 2013 at 11:43. It’s filed under Byłam-widziałam and tagged , , , , . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

16 thoughts on “żywioły trzy

  1. Pod koniec maja lub czerwca wybieram się z przyjaciółką na kopce Piłsudskiego i Wandy. Mam się jakoś specjalnie przygotować? 😉

    • astronomicznie przede wszystkim! wybierz np 02.05 i kopiec Krakusa – widać wtedy z niego wschód znad kopca Wandy (więcej tu: ) A w sumie gdzie byś nie był to można to porządnie sfotografować i ciekawie opisać:)

  2. Świetna sprawa te festiwale! 🙂

  3. Oj dobrze, bardzo się cieszę z tej podstrony, bo czasem nie nadążam za Krakowem i w efekcie siedzę w domu i przegapiam ciekawe imprezy.

  4. a swoje zdjęcia tam kiedyś też zaprezentujesz? Śliczne są.

  5. Świetny festiwal. Byłam kiedyś na całonocnym seansie, ze śpiworkiem i zapasem kanapek, ale było fajnie, eh 🙂

  6. Lubię takie imprezki 🙂 szkoda, że tak daleko do Krakowa…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: