zima – cz. II

zima_7

Oglądałam kiedyś zdjęcia pięknego kwiatka zatopionego w lodzie. Nigdy nie widziałam niczego podobnego w rzeczywistości, a może zwyczajnie nie zwracałam uwagi na wyczyny zimy. Bywało tak, czy nie, bardzo się cieszę, że udało mi się uchwycić podobne zjawisko. Wszystkie zdjęcia zimy pochodzą z jednego dnia – dziś dotarliśmy mniej więcej do połowy mojej drogi do pracy:)

zima_8

zima_9

zima_10

zima_11

zima_12

Reklamy
This entry was published on 24 stycznia 2013 at 20:59. It’s filed under Byłam-widziałam, Zdjęcia and tagged , , , . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

6 thoughts on “zima – cz. II

  1. świetny pomysł na zdjęcia! trójkolorowe kombinacje – ciekawe zestawienie, ładne ujęcia, pozdrawiam

  2. Świetne zdjecia! 🙂

    • Angie – nabrałam ochoty na zimowe zdjęcia po tym jak zamieściłaś u siebie wpis o drogach:) komfort jazdy to jedno, ale mimo wszystko pokazałaś, że zima ma w sobie wiele uroku (koniec świata na drodze wojewódzkiej:))

  3. nicOmnie on said:

    Twoje zdjęcia pozwoliły mi dostrzec, że dookoła jest tak pięknie. Dzięki temu, w piątkowy wieczór, na mojej drodze z pracy, „zakuty w lód” krzak nie pozostał niezauważony 🙂 Dzięki za dzielenie się tą artystyczną częścią Ciebie!

    • Cieszę się bardzo, że umiliłam codzienne wyprawy obowiązkowe:) zapraszam ponownie – po weekendzie na wsi zdjęć z pewnością wystarczy mi do wiosny:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: