Muzyka Filmowa / Film music

Festiwal Muzyki Filmowej / Film Music Festival

Miałam się wybrać wczoraj na Pachnidło z muzyką na żywo, ale nie było już biletów, dlatego znalazłam się dziś na 80 urodzinach Wojciecha Kilara. Tyle lat mieszkam w Krakowie, ale jeszcze nigdy nie byłam w Hucie Sendzimira, a już tym bardziej na żadnym koncercie w hali ocynowni. Naprawdę niesamowite miejsce. Obiecałam sobie wypatrywać kolejnego takiego wydarzenia i kupić bilety trochę bliżej sceny – wrażenia muzyczne były jednak i tak genialne. Muzyka, na dodatek na żywo, mało tego filmowa i jeszcze fragmenty filmów w tle- żyć nie umierać:) Jak się nauczę tworzyć tu galerie zdjęć to wrzucę trochę więcej fotek:)

___________________________________________________________________

I really wanted to go watch „Perfume: The Story of a Murderer” with live music, but I didn’t get a ticket. That’s why I was on Wojciech Kilar 80th birthday gala. I live in Krakow many years, but i never was on any event in the production hall of the tinning plant (part of the Sendzimir Steelworks). It’s amazing place! I promised myself to go back there (maybe with better tickets, closer to the scene:) ) It was an incredible experience – live music and pieces of films.

Reklamy
This entry was published on 26 Maj 2012 at 00:23. It’s filed under Byłam-widziałam, Film and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

3 thoughts on “Muzyka Filmowa / Film music

  1. Dobrze, że sztuka powszednieje i użycza się w takich miejscach, jak powyżej.

    • miejsce magiczne – jak tylko będziesz miał okazję, to polecam. Teren huty jest tak duży, że po przekroczeniu bramy czekały na nas autobusy:) Całość robi niesamowite wrażenie.

  2. Aw, this was an extremely nice post. Finding the
    time and actual effort to generate a top notch article… but what
    can I say… I put things off a lot aand never see to get anything done.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: